مسابقات فوتسال کارگران اردکان پس از چند سال جان تازه ای گرفت و به همت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگری این شهرستان، امسال با حضور 12 تیم به یاد شهدای کارگر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سعید طالعی، رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی و هیات ورزش کارگری شهرستان اردکان گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته و با همراهی هیات فوتبال شهرستان دور جدید مسابقات فوتسال کارگران اردکان از اواخر اردیبهشت ماه آغاز و در آستانه ی عید غدیر با معرفی قهرمان به کار خود پایان داد.

وی توجه به سلامتی و نشاط جامعه کار و تلاش را مورد تاکید قرار داد و اظهار کرد: برای داشتن جامعه کارگری بانشاط و پویا باید برنامه های ورزشی و فرهنگی بیشتری ویژه کارگران و خانواده آنها اجرا کنیم؛ بی شک نیروی انسانی سالم و با نشاط علاوه بر بهره وری بیشتر در محیط کار، باعث آرامش درونی خانواده خود نیز می شود.

طالعی ضمن تقدیر از تمامی کسانی که در امر برگزاری این بازیها کمک کردند، اظهار کرد: این دوره از مسابقات به یاد شهدای کارگر و به نام شهید مدافع وطن حسین انتظاریان برگزار و با قهرمانی اسپوچاد پایان یافت؛ سعی داریم در رشته های دیگر نیز مسابقاتی را ویژه کارگران برنامه ریزی و اجرا کنیم.

در دیدار رده بندی این مسابقات تیم فولاد ارفع در یک بازی اقتصادی و با نتیجه یک بر صفر از سد فولاد چادرملو گذشت و برسکوی سوم رقابتها ایستاد.

دیدار فینال نیز میان اسپوچاد (منتخب مجتمع معدنی چادرملو) و ایفاسرام اردکان برگزار و این بازی پرگل و جذاب با نتیجه ۳ بر صفر به سود نماینده چادرملو به پایان رسید و این تیم بر بام فوتسال کارگری اردکان ایستاد.
در مراسم اختتامیه که با حضور مدیر اجتماعی تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان، رئیس هیات ورزش کارگری استان و برخی دیگر از مسولین شهرستان اردکان برگزار شد، از تیم های برتر تقدیر شد.