جمعیت هلال احمر استان یزد بمناسبت برگزاری یادواره شهدای امدادگر استان فراخوان عمومی جهت شعار و نام این یادواره منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ جمعیت هلال احمر استان یزد در نظر دارد یادواره ای بمناسبت ۸۳ شهید امدادگر استان یزد در ۲۹ شهریور ماه در محل حسینیه امیرچخماق با حضور مسئولین کشوری و لشکری برگزار نماید.

این جمعیت در حالی که تقریبا ۳ ماه تا برگزاری یادواره زمان باقیست اقدام به برگزاری فراخوان انتخاب نام مناسب برای این یادواره کرده است.

علاقه مندان می توانند جهت شرکت در این فراخوان شعار و نام پیشنهادی متناسب با موضوع یادواره را حداکثر تا ۲۴ خرداد ماه ۱۴۰۳ همراه با ذکر مشخصات ( نام و نام خانوادگی ،نام پدر و شماره تماس) در فضای مجازی ایتا به شماره ۰۹۱۳۵۴۹۸۹۵۶ و یا به آدرس الکترونیکی Shohadaye_emdadgar@gmail.com ارسال نمایند.

به پیشنهاد دهنده نامی‌که توسط ستاد برگزار کننده تأیید و انتخاب شود هدیه ای تعلق و در مراسم یادواره از ایشان تقدیر بعمل خواهد آمد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید به روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان به آدرس: یزد، قاسم آباد، بلوار فردوسی، جمعیت هلال احمر استان یزد، طبقه دوم – حوزه روابط عمومی مراجعه نمایید.