جلسه قرارگاه امنیت غذایی و جهش تولید به ریاست رئیس سازمان جهادکشاورزی استان و حضور معاونین و مدیران ستادی و استانی، مدیران شهرستانها و مسئولین مراکز بصورت وبیناری برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر ، محمدعلی حاتمی زاده، رییس سازمان جهاد کشاورزی استان یزد ضمن اشاره به تاکیدات رئیس جمهور شهید در خصوص گشایش سفره مردم و بهبود معیشت آنها، اظهار کرد:همکاران جهادی باید حضور پر رنگ تری در عرصه تولید و کشاورزی داشته و مسائل و مشکلات را در صحنه حل کنند.

وی افزود: رصد بازار، بازرسی های بیشتر، نظارت بر تولید و قیمت محصولات در راستای تامین مایحتاج مردم باید با حساسیت بیشتری صورت گیرد.

این مقام مسئول با تاکید بر اینکه باید از ظرفیت های ائمه جمعه، فرمانداران، بخشداران و نمایندگان مجلس در پیشبرد اهداف کشاورزی استفاده شود به مدیران شهرستان توصیه کرد؛با انجام بازدیدهایی آن ها را با پتانسیل های بخش کشاورزی استان بیشتر آشنا کرده تا از حمایت هایشان در راستای تحقق اهداف بهره مند شوید.

رئیس سازمان جهادکشاورزی استان یزد در پایان خاطر نشان کرد: پیرو فرمان مقام معظم رهبری و تأکید همیشگی رئیس‌جمهور شهیدمان از تولید و سفره مردم با نهایت دقت و توان صیانت می کنیم.