فوتبالیست های نابینای یزدی با حضور مسئولان استانی به مسابقات کشوری اعزام شدند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر،  در مراسمی با حضور حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد، حسین دشتی رئیس هیات نابینایان و کم بینایان استان یزد و جمعی از مسئولان استانی فوتبالیست های نابینا و کم بینای استان یزد به مسابقات کشوری اعزام شدند.

تیم فوتبال نابینایان استان برای دومین بار به مسابقات قهرمانی کشور که در استان مازندران شهرستان ساری برگزار می شود در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان اعزام می شود.

تیمهای استانهای فارس،کرمان،تهران،گیلان،آذربایجان شرقی،یزد در این مسابقات حضور دارند که از تاریخ ۲۹بهمن لغایت ۴ اسفند به مسابقه می پردازند.

تیم استان در مسابقات سال گذشته مقام سومی رده جوانان را کسب کرد.

اعضای تیم فوتبال نابینایان و کم بینایان استان یزد شامل مهدی شمس الدینی،محمدرضا خوشی،امیرعباس نوری،مانی حرزاده،علیرضا ابراهیمی،محمدرضا ابراهیمی،ابوالفضل قاسمی،علی مرادی، امیرحسین صمدی،ابوالفضل زاده ربیعی و مربی گری حسین مجاهدیان و راهنمایی رضا مهران پور و سرپرستی علیرضا مهران پور به این دوره از مسابقات اعزام شدند.

حاجی حسینی مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد در حاشیه این مراسم گفت: امیدواریم با تلاش و همت این ورزشکاران شاهد درخشش آنها در مسابقات کشوری باشیم و مجموعه اداره کل نیز وظیفه خود حمایت می داند.

وی گفت: در راستای حمایت از این ورزشکاران اولین اقدام نصب دیواره زمین تمرینی بازیکنان بود که امید داریم تا پایان شهریور ماه شاهد تعویض چمن مصنوعی را باشیم.