استاندار یزد با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق برای افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان، گفت: علاوه بر ضرورت نظارت ویژه بر ساخت و سازهای این طرح تمامی پروژه ها باید طبق برنامه زمان‌بندی افتتاح شوند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ نشست شورای مسکن استان به ریاست استاندار یزد و به منظور بررسی عملکرد دستگاه های استان در حوزه مسکن برگزار شد.

استاندار یزد در این نشست؛ خطاب به برخی کارگزاران طرح نهضت ملی مسکن در استان گفت: اقدامات انجام شده دولت سیزدهم باید متقن، دقیق و درست باشد و کیفیت ساخت و کیفیت مصالح مورد استفاده در این طرح بسیار مهم است.

مهران فاطمی با اشاره به اهمیت نظارت ویژه بر ساخت و سازهای طرح نهضت ملی مسکن در استان اظهار کرد: نباید واحدهای مسکونی در حال ساخت به واسطه عدم نظارت درست، پس از چند سال با مشکل مواجه شوند.

وی با تاکید بر لزوم برنامه‌ریزی دقیق برای افتتاح پروژه‌های نهضت ملی مسکن در استان تصریح کرد: تمامی پروژه ها باید طبق برنامه زمان‌بندی افتتاح شوند؛ لذا تعویق طرح و گلایه‌مندی مردم به هیچ عنوان قابل قبول نخواهد بود.

استاندار یزد در ادامه بر ضرورت تلاش بیشتر و عزم جدی برخی مجموعه ها و دستگاه ها نظیر کمیته امداد امام خمینی(ره)، بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، سازمان همیاری‌ شهرداری‌ها، قرارگاه خاتم الانبیا و… در حوزه ساخت مسکن تاکید کرد.

وی پایان ضمن تقدیر از اقدامات دانشگاه یزد در ساخت مسکن متاهلین، گفت: لازم است تا دانشگاه‌های دیگر استان نیز این رویکرد قابل تقدیر دانشگاه یزد را در دستور کار خود قرار