معاون دانشجویی و فرهنگی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد در نشست شورای مدیران و کارشناسان این معاونت، برنامه های بزرگداشت روز دانشجو را تشریح کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکتر محمدحسن لطفی ضمن بیان این مطلب، بازدید اعضای هیات رئیسه دانشگاه در دو نوبت تاریخ های ۱۵ و ۲۹ آذر از خوابگاههای دانشجویی را از برنامه های بزرگداشت روز دانشجو برشمرد و افزود: برگزاری نشست اعضای هیات رئیسه با نمایندگان، کانونها و تشکل های دانشجویی و اعضای شورای صنفی چهارشنبه ۱۵ آذر از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۴:۳۰ در سالن همایش های باقرالعلوم از دیگر برنامه های پیش رو می باشد.

وی خاطرنشان کرد: نشست استاندار یزد با کلیه دانشجویان دانشگاه با حضور سخنران کشوری شنبه ۱۸ آذر ماه در سالن شهیدفیض دانشکده بهداشت و برگزاری اردوی فعالین دانشجویی با همکاری دفتر نهاد رهبری در دانشگاه به شهرستان اردکان و بازدید از موزه دفاع مقدس و آثار باستانی این شهرستان از دیگر برنامه های فرهنگی به مناسبت بزرگداشت روز دانشجو می باشد.

دکتر لطفی همچنین از برگزاری برنامه های متنوع ورزشی درون خوابگاهی و بین دانشکده ها در رشته های مختلف ورزشی را از دیگر بنامه های این هفته برشمرد و افزود: همچنین مراسم گرامیداشت شهدا (وداع با شهیدگمنام) مورخ ۲۳ آذرماه به مناسبت روز دانشجو برگزار خواهد شد.