فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظرقائم یزد با اعلام برنامه‌های هفته بسیج از اجرای ۱۶۰ عنوان برنامه در سطح پایگاه‌ها، حوزه‌های مقاومت و اقشار بسیج شهرستان یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظر قائم یزد در جمع خبرنگاران با گرامیداشت هفته بسیج گفت: برنامه‌های این هفته با سه رویکرد جهاد تبیین، جهاد امیدآفرینی و جهاد خدمت‌رسانی، در جهت تقویت روحیه، فرهنگ و تفکر بسیجی با کلید واژه بسیج خادم ملت ایران دنبال می‌شود.

سرهنگ حسین آزادی نژاد ادامه داد: ۱۶۰عنوان برنامه در سطح شهرستان برگزار می‌شود که ۲۵ برنامه شاخص طراحی شده و در طول هفته اجرایی خواهد شد. شاخص‌ترین برنامه همایش بسیجیان با حضور سردار سلامی، فرمانده سپاه پاسداران و برپایی نمایشگاه اسوه است که پایگاه‌های برتر استانی در این نمایشگاه حضور یافته و اقدامات و ابتکارات خود را به منصه ظهور می‌رسانند.

آزادی‌نژاد با اشاره به اجرای طرح «تداوم» با موضوع نشست زائران نور اضافه کرد: در این طرح، ۳۵۰ نفر از دانش‌آموزانی که در  اردوی راهیان نور شرکت کرده‌اند، در این طرح و نشست شرکت می‌کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظرقائم یزد برگزاری طرح «سفره‌دار» و جشن ولادت حضرت زینب(س) و توزیه بسته‌های معیشتی، افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در حسینیه چهارده معصوم امامشهر، افتتاحیه المپیاد ورزشی بسیج، برگزاری یادواره شهدای آیه‌های فتح، نشست بصیرتی تبیینی پیشکسوتان، اجرای پاتوقی گروه‌های سرود و تئاتر را از دیگر برنامه‌ها در این هفته برشمرد.

وی ادامه داد: در روز جمعه، میزخدمت ادارات استان و شهرداری‌های یزد برپا و مدیران به سؤالات مردم پاسخ خواهند داد. همچنین ویژه برنامه میقات صالحین قبل از نمازجمعه را خواهیم داشت و آغاز جشنواره بسیج با رویدادهای مختلف رقم خورده و تا سه شب از ساعت ۱۸ الی ۲۳ در مجتمع کربلا واقع در خیابان انقلاب ادامه خواهد داشت.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهید منتظرقائم یزد؛ تجلیل و توانمندسازی بسیجیان، همایش اقتدار گشت‌های رضویون، یادواره شهدای جبهه مقاومت، معرفی نخبگان بسیج دانش آموزی و اجرای زنده گروه‌های سرود از شبکه استانی در طول هفته بسیج از دیگر برنامه‌ها اعلام کرد.