تیم فوتبال ساحلی دختران صدر شیمی با پیروزی کار خود را در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان ایران آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ تیم صدرشیمی یزد که برای شرکت در لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان در بندرعباس حضور دارد، پس از استراحت در روز اول این سری از رقابت‌ها، کار خود را با برد مقابل حریفان شمال و کرمانشاهی آغاز کرد.

در روز دوم این مسابقات تیم جوان صدرشیمی در مقابل تیم خزرپوشان ساری صف آرایی کرد که در دیداری پر گل با نتیجه ۹ بر ۴ مقابل حریف شمالی خود به پایان رسید.

«فاطمه میرحسینی» پنج بار و «مریم شرعیاتی، فاطمه سقایی و بیتا میرشمسی» هر کدام یک بار دروازه خزرپوشان ساری را بازی کردند.

همچنین در روز سوم این مسابقات نیز دختران کویر نشین با نتیجه پنج بر یک حریف کرمانشاهی خود را شکست دادند.

«فاطمه میرحسینی، مریم شرعیاتی، پریسا زارعیان، سارا دهقان و هانیه میرشمسی» هر کدام یک‌بار مقابل تیم عقاب زاگرس کرمانشاه برای تیم صدرشیمی گل زنی کردند.

نکته قابل ذکر درخصوص دختران صدرشیمی این است که یزدی‌ها در دومین تجربه لیگ برتری خود با ترکیب کاملاً بومی روانه مسابقات شدند و حتی لقب جوان‌ترین تیم این سری از رقابت‌ها را با خود یدک می‌کشند.

لیگ برتر فوتبال ساحلی بانوان ایران با حضور هفت تیم، شهرداری بندرعباس، پیکان جم بوشهر، داماش گیلان، صدرشیمی یزد، عقاب زاگرس کرمانشاه، سیریک هرمزگان و خزر پوشان ساری از ۵ لغایت ۱۲ مهرماه در ورزشگاه غدیر بندرعباس در حال برگزاری است.