دو حادثه در محور نائین به اردکان و یک حادثه صنعتی و کارگاهی ۶ نفر حادثه دیده در پی داشت که با تلاش نجاتگران هلال احمر اردکان امدادرسانی صورت گرفت.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر ؛ جواد کمال آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان در گفتگویی با اعلام روز پر حادثه در محورهای اردکان و امدادرسانی توسط نیروهای هلال احمر این شهرستان اظهار داشت : طی گزارشی در صبح امروز ساعت ۱۰:۳۴ مبنی بر حادثه واژگونی خودرو سواری پژو پارس در کیلومتر ۵۵ محور اردکان به نایین ، بلافاصله تیم امداد و نجات جاده ای سید نور الدین اردکان به محل حادثه اعزام شدند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت : این حادثه ۳ نفر حادثه دیده در پی داشت که توسط نیروهای امدادی هلال احمر و دیگر دستگاه‌های امدادی اقدامات اولیه درمانی صورت و بوسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

کمال آبادی عنوان کرد : ظهر امروز ساعت ۱۴:۳۶ نیز واژگونی خودرو سواری پژو ۴۰۵ در کیلومتر ۶ پایگاه جاده ای هلال احمر لاین نایین به اردکان اتفاق افتاد که بلافاصله تیم امداد و نجات جاده ای سید نور الدین به محل حادثه اعزام شدند.

وی بیان داشت : در این حادثه ۱ نفر مصدوم که در خودرو گیر افتاده بود که بوسیله ست نجات توسط نجاتگران هلال احمر رهاسازی و پس از اقدامات اولیه درمانی و پیش بیمارستانی بوسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان گفت : در حادثه ای دیگر که ظهر امروز ساعت ۱۵ به مرکز eoc استان گزارش شد واژگونی لودر در معدنی در محور چک چک به اردکان که ۲ حادثه دیده در پی داشت .

کمال آبادی عنوان کرد : بلافاصله پس از گزارش این حادثه تیم امداد و نجات جاده خرانق و یک تیم عملیاتی پشتیبان از شعبه به محل حادثه اعزام شدند که پس از رسیدن به محل حادثه با توجه به اینکه ۱ مصدوم در زیر دستگاه لودر گیر افتاده بود بوسیله ست نجات رهاسازی و اقدامات اولیه درمانی توسط نجاتگران هلال احمر برای هر دو حادثه دیده انجام و جهت انتقال به عوامل اورژانس تحویل داده شدند.

این مقام مسئول خاطر نشان کرد : صبح امروز هم در حادثه واژگونی اتوبوس در محور خرانق که ۴۷ مصدوم در پی داشت نیز تیم امداد و نجات خرانق حضور و به همراه دیگر عوامل امدادی در صحنه مشغول امدادرسانی شدند .

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان در پایان ضمن تشکر از عوامل امدادی و نیروی انتظامی و اورژانس و دیگر دستگاه‌های امدادی جهت پوشش امدادی حوادث گفت: سامانه تلفن ۱۱۲ برای ارائه خدمات امدادی در طول شبانه روز آماده پاسخگویی و دریافت گزارش‌های حوادث احتمالی ازطرف مردم است.