مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان یزد گفت: در آستانه‌ بازگشایی مدارس، همزمان با سایر استانهای کشور طرح ویژه نظارتي بازگشايي مدارس آغار و تا 15مهر ماه سال جاری تداوم خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمدکاظم صادقیان افزود: از مهم ترین اهداف برگزاری این طرح که با هماهنگی سایر دستگاههای مرتبط صورت میگیرد، بازرسی ونظارت بر قیمت، تأمین، توزیع و ارائه به موقع کالا و خدمات اولویت دار این ایام میباشد.

صادقیان گفت:در زمان اجرای این طرح با هماهنگی سازمان تعزیرات حکومتی ضمن انجام گشتهای مشترک و رسیدگی سریع به پرونده های متشکله بر رعایت درصدهای سود خرده و عمده فروشی ، نصب برچسب قیمت و صدور فاکتور کالاهای لوازم التحریر، کیف و کفش و روپوش مدارس و رعایت نرخهای تعیین شده دفترچه های دانش آموزی، خدمات سرویس ایاب و ذهاب مدارس ونیز نحوه عملکرد آموزشگاهها و مدارس غیر انتفاعی دردریافت شهریه های مصوب نظارت ویژه بعمل می آید.

مدیرکل صمت استان خاطرنشان کرد: همشهریان محترم میتوانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف اعم از گرانفروشي، عدم درج قيمت ، عدم صدور فاكتور، امتناع از عرضه كالا ، فروش اجباري و ساير تخلفات اقتصادي با مراجعه حضوري به واحد ستاد خبري اين سازمان و يا از طريق تلفن۱۲۴ در تمام اوقات، مراتب شكايت خود را اعلام تا مورد رسيدگي قرار گيرد.