معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار یزد گفت: سامانه ابتکاری و هوشمند نظارت مردمی استان یزد (نماد) با هدف ارتباط مستقیم با اقشار مختلف مردم در هفته دولت امسال اجرا خواهد.

به‌ گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمد حسین پارسائیان» در این باره افزود: اقشار مختلف مردمی می‌توانند با سهولت و بدون واسطه هرگونه پیشنهاد خود را از طریق این سامانه به مسئولان بیان کنند.

وی ادامه داد: همچنین اگر گلایه و انتقادی از ارگان یا کارمند یا مسئولی داشته باشند نیز از طریق این سامانه امکان طرح و پیگیری وجود دارد و تا مراحل بالاتر نیز امکان پیگیری دارد.

معاون استاندار گفت: دولت مردمی سیزدهم، اقشار مختلف را ولی نعمت خود می داند و هر گونه تشویق در رابطه با پرسنل و مدیران اداری نیز با ارزیابی مردمی و میزان رضایت مندی مردمی در این سامانه است و قطعا اگر میزان شکایت از دستگاهی زیاد شد اقدامات بعدی نیز انجام خواهد شد تا در نهایت رضایت مردم جلب شود.

پارسائیان افزود: ارزیابی های آینده مدیران و ادارات نیز بر اساس این نظرات مردمی از طریق این سامانه دریافت می شود و در مورد اقدامات انجام شده در مناطق مختلف استان نیز یکی از راههای نظرسنجی از مردم سامانه نماد خواهد بود.

وی ادامه داد: سامانه نماد برای ارزیابی واحدهای مختلف استانداری شروع شده و همچنین کلیه سازمان‌ها، ادارات، شرکت‌های دولتی و خصوصی و شهرداری‌ها و حتی اماکنی همچون بیمارستان‌ها، دانشگاه‌ها و مدارس را در بر خواهد گرفت.

پارسائیان در پایان گفت: بخش‌های دیگری همچون دفاتر پیشخوان دولت، کارگزاری‌های اجرایی نیز در محدوده نظارت این سامانه قرار دارند و پیش بینی اضافه شدن اعلام شکایت و درج پیشنهاد و انتقاد از همه فعالیت‌های عمومی استان نیز در این سامانه انجام شده و همزمان با هفته دولت امسال به صورت عمومی اعلام و اجرایی خواهد شد.