مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به لحاظ 6 میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان پاداش در قبوض برق مشترکان یزدی گفت: حدود ۳۹ درصد از قبوض صادره خانگی در استان یزد، مشمول پاداش صرفه‌جویی شدند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، ابوالفضل اسدی، مدیرعامل شرکت برق منطقه‌ای یزد با اشاره به افزایش دما در تابستان جاری و تداوم گرمای کم نظیر، گفت: این روند گرمایی در هفته آینده نیز در استان یزد و کشور ادامه خواهد داشت.

وی بابیان اینکه با مشارکت و همراهی همه مشترکان به ویژه مشترکان خانگی و صنعتی، تا امروز پیک بار تابستان ۱۴۰۲ با موفقیت پشت سر گذاشته‌ شده است، افزود: با مشارکت انجام شده حدود ۳۹ درصد از قبوض صادره خانگی در استان یزد، مشمول پاداش صرفه‌جویی شده‌اند که حدود ۶ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان پاداش در قبوض آن‌ها منظور شده و بیشترین مبلغ پاداش پرداخت شده در قبض، مبلغ ۳۵۴ هزار تومان بوده است.

اسدی، جابجایی زمان استفاده از وسایل پرمصرف مانند ماشین لباسشویی، ماشین ظرف شویی و اتو به ساعت ۱۱ شب تا ۱۰ صبح و همچنین بازدید و سرویس کولر‌های آبی و تنظیم دمای کولرگازی روی ۲۵ درجه را برای گذر موفق از زمان گرم باقیمانده، از مردم خواستار شد.

وی در پایان با اشاره به اینکه صنعت برق استان یزد نیز هم راستا با دیگر استان‌ها در کشور در تمامی بخش‌های تولید، انتقال، فوق توزیع و توزیع با وضعیت مطلوبی در مدار بهره برداری است، از تلاش همکاران خود در صنعت برق استان یزد و کشور قدردانی کرد.