رییس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان از تصادف دو خودروی سواری ۴۰۵ و آر دی در محور خرانق به ساغند و فوت شدن یک نفر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر  ؛ جواد کمال‌آبادی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان اظهار داشت : این حادثه بامداد  امروز در کیلومتر ۱۰۰ یزد محور خرانق به ساغند به وقوع پیوست که بلافاصله عوامل امدادی هلال احمر شهرستان مستقر در پایگاه امداد و نجات خرانق شهید احمدی روشن به محل حادثه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه این حادثه یک مصدوم و یک فوتی در پی داشت ، افزود: تیم امدادی هلال احمر پس از رسیدن به محل حادثه و تثبیت جاده با کمک عوامل انتظامی، یک سرنشین خودرو سواری که فوت کرده بود توسط نجاتگران هلال احمر بوسیله ست نجات رهاسازی و تحویل نیرو‌های انتظامی دادند.

کمال آبادی گفت: مصدوم دیگر این حادثه نیز پس از رهاسازی توسط نجاتگران هلال احمر بوسیله آمبولانس اورژانس به مرکز درمانی انتقال داده شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اردکان در ادامه با تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.