محمدرضا عظیمی‌زاده، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان ‌ضمن گرامیداشت فرا رسیدن ۱۷ مرداد ماه سالروز شهادت شهید صارمی، روز خبرنگار را به اهالی رسانه استان تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، مدیرعامل سازمان همیاری شهرداری‌های استان یزد در این پیام آورده است:

«هفدهم مرداد ماه هر سال فرصت زیبا و مغتنمی برای یادآوری تلاش و مجاهدت طلایه‌داران جبهه آگاهی و چشم بینا و زبان گویای مردم است که بدون ادعا در انجام رسالت خطیر خود جز رضای پروردگار و خشنودی بندگانش را طلب نمی‌کنند.

در حقیقت خبرنگاران نقش آفرینان مهم توسعه، عمران و آبادانی استان و کشور و بازوی توانای مدیریت شهری هستند و می‌توانند با انتقال ایده‌ها به عنوان مشاورانی امین و اتاق فکر مسئولان عمل کنند.
شهر پویا و امن به کمک اهالی رسانه دغدغه‌مند ساخته می‌شود زیرا خبرنگاران همواره در جستجوی حقیقت و بیان واقعیت‌ها هستند و انتقال صادقانه خبرها، برجسته کردن اخبار و امید آفرینی همواره از سوی خبرنگاران انجام می‌شود.

اینجانب روز خبرنگار را که با شهادت شهید والامقام “شهید محمود صارمی” خبرنگار خبرگزاری جمهوری اسلامی ( ا‌یرنا ) تقارن دارد به همه خبرنگاران بلنداندیشه استان که قلم و هنرشان را در راه ساختن شهری بهتر و شهروندانی آگاه‌تر به کار می‌گیرند، تبریک گفته و موفقیت روزافزون اهالی رسانه استان را در ادامه مسیر مقدس آگاهی بخشی جامعه از خدای متعال خواستارم.»