به منظور ارائه خدمات اینترنتی به مشترکین ADSL مخابرات یزد، طرح wifi شهری به زودی در شهر یزد راه اندازی می شود.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ اخباریه معاون شبکه مخابرات منطقه یزد با اعلام این خبر گفت: با راه اندازی این طرح در فاز اول ۱۰ نقطه شهر یزد تحت پوشش آنتن دهی این سرویس قرار می گیرد و مشترکین اینترنت پرسرعت مخابرات می توانند با روشن کردن وای فای گوشی همراه یا لب تاپ خود و انتخاب TCI Wifiو وارد کردن حساب کاربری ADSLخود از اینترنت پرسرعت مخابرات ایران استفاده نمایند.

وی افزود :در این فاز به صورت پایلوت پاساژ های صدف، آریا، کویتی ها و امیر، هتل های داد و تهرانی، بیمارستان مجیبیان ، راه آهن، مجتمع مخابراتی امام حسین(ع) و فروشگاه رفاه به وای فای شهری مجهز می شود و در ادامه دیگر مناطق گردشگری ، تفریحی ، آموزشی ، فرهنگی و غیره به این سرویس تجهیز خواهند شد.

اخباریه در ادامه اظهار داشت: امیدواریم با گسترش پوشش ارتباطی وای فای شهری شهروندان استان یزد بتوانند به اینترنت پرسرعت با کیفیت بالاتر و نیز انواع سرویس های متنوع ADSL بهره مند شوند.

گفتنی است کاهش هزینه اینترنت، افزایش سرعت، کاهش سرعت مصرف باتری و اتصال تمامی دستگاه‌های هوشمند به این شبکه و عدم نیاز به سیم‌کارت یا مودم همراه از جمله مزایای سرویس وای فای شهری می‌باشد.