مدیر منطقه یک شهرداری یزد با اشاره به اینکه عدالت محوری رکن اصلی در اجرای پروژه های شهرداری است، از بهره برداری ۵۰ پروژه این منطقه در تیرماه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سید علیرضا رسولی اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ریزی صورت گرفته توسط ارکان شهرداری و مدیریت صورت گرفته در منطقه که به همت همکارانم انجام شده، در هفته شهرداری ها ۵۰ پروژه شهرداری منطقه یک به بهره‌برداری می‌رسد.

وی خاطرنشان کرد: این پروژه‌ها مجموع فعالیتی است که همکارانم به همراه پیمانکاران انجام داده‌اند و در مراسم خاصی با حضور مردم و مسئولان انجام می‌شود.
مدیر منطقه یک شهرداری یزد افزود: در ارتباط با محل انجام پروژه‌ها یکی از اتفاقات بسیار خوبی که رخ داده و به عنوان اولویت مهم در شهرداری یزد مطرح بوده عدالت محوری بوده است.
رسولی خاطرنشان کرد: در این زمینه پروژه‌های اجرا شده در نقاط مختلف منطقه در نظر گرفته شده و به صورت ویژه به مناطق کمتر برخوردار توجه بسیار خاص و ویژه‌ای صورت گرفته است.
وی ادامه داد: توجه به این مناطق همچنان در اولویت شهرداری قرار دارد و تلاش می‌کنیم که توسعه متوازن را تا حد ممکن در این منطقه لحاظ کنیم.
مدیر منطقه یک شهرداری یزد ادامه داد: یکی از اقدامات بسیار مهمی که در این منطقه صورت گرفته بحث بازپیرایی بوستان‌هاست که به این وسیله امکانات بسیار خوبی در اختیار عموم شهروندان قرار می‌گیرد.
رسولی افزود: همچنین در حوزه‌‌های عمرانی و به ویژه در زمینه آسفالت و پیاده روسازی هم اقدامات بسیار خوبی انجام شده که می تواند زمینه بهبود تردد در خیابان ها و معابر مختلف منطقه را فراهم کند.