سخنگوی شهرداری یزد با بیان اینکه ۱۵ هزار متر مربع آسفالت بلوار شهید باهنر مرمت و تعویض می شود، در ارتباط با علت اجرای شبانه این پروژه گفت: در راستای کاهش بار ترافیکی بلوار شهید باهنر این پروژه از ساعت۲۳ تا ۷ صبح اجرا می شود.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حامد سلطانی در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به اینکه مرمت و تعویض آسفالت بلوار شهید باهنر در حد فاصل میدان امام حسین(ع) تا میدان باهنر از امروز آغاز شده، اظهار داشت: با توجه به نیازی که این مسیر به تعویض و مرمت آسفالت داشت، این عملیات از امروز جمعه ۱۹ خرداد آغاز شد و شنبه و یکشنبه شب آسفالت آن انجام می‌شود.
وی خاطرنشان کرد: پروژه تعویض و مرمت آسفالت بلوار شهید باهنر تا پایان هفته پیش رو ادامه خواهد داشت و در این پروژه، ۱۵ هزار متر مربع آسفالت تعویض و مرمت می‌شود.
سخنگوی شهرداری یزد ادامه داد: با توجه به اینکه این بلوار مسیر تردد اصلی در شهر به حساب می‌آید و در راستای کاهش بار ترافیکی بلوار، عملیات عمرانی در این پروژه از ساعت ۲۳ تا هفت صبح انجام می‌شود.
سلطانی ادامه داد: شهرداری یزد مطابق با برنامه‌زمانبندی اعلام شده این پروژه را اجرایی خواهد کرد و از صبر و شکیبایی و همراهی همشهریان عزیز در زمان اجرای آن تشکر می‌کنیم.