مدیر فنی تیم ملی شمشیربازی سابر دختران از آغاز اردوی تیم ملی شمشیربازی بانوان با حضور 6 ملی پوش از استان های یزد، گیلان، اصفهان و تهران به میزبانی این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، مسعود فتوحی، مدیر فنی تیم ملی شمشیربازی سابر دختران در خصوص برگزاری اردو های تیم ملی اسلحه سابر دختران گفت: تاکنون پنج مرحله از اردوی آمادگی سازی تیم ملی دختران به منظور شرکت در مسابقات مختلف برگزار شده است که هم اکنون مرحله پنجم آن به میزبانی استان یزد از عصر امروز آغاز خواهد شد.

وی در خصوص جزئیات برگزاری این مرحله از اردو گفت: این مرحله از اردو از عصر امروز ۱۷ خرداد ماه با حضور شش ملی پوش از استان های یزد، گیلان، اصفهان و تهران به منظور حضور در مسابقات آسیایی هانگژو آغاز و تا ۲۴ خرداد ماه ادامه دار خواهد بود.

مدیر فنی تیم ملی شمشیربازی سابر دختران در ادامه خاطر نشان کرد: در این مرحله از اردو «نجمه سازنچیان» به عنوان کاپیتان در کنار «شیدا عالمی و آسیا صدیقی» از استان یزد، «فائزه رفیعی» از استان گیلان، «کیانا باقرزاده» از استان تهران و «نرگس کدخدایی» از استان اصفهان تمرینات خود را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به میزبانی هیات شمشیربازی استان یزد پیگیری خواهند کرد.

بازی های آسیایی هانگژو ۲۰۲۲ که قرار بود در تاریخ ۱۰ الی ۲۵ سپتامبر سال ۲۰۲۲ برگزار شود پس از تعویق به دلیل شیوع ویروس کرونا در کشور چین، در تاریخ ۲۳ سپتامبر تا ۸ اکتبر سال ۲۰۲۳ مصادف با اول مهر ماه تا ۱۶ مهر ماه سال جاری برگزار خواهد شد.