رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از تصادف خودرو سواری چری با تریلی در محور تنگ چنار مهریز و فوت شدن دو سرنشین خودرو سواری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت : صبح امروز بنا به اطلاع به مرکز eoc استان و گزارشات رسیده مبنی بر تصادف خودرو سواری چری با یک دستگاه تریلی در کیلومتر ۱۵ محور تنگ چنار – مهریز ( روبروی پادگان قدس ) بلافاصله تیم امداد و نجات هلال احمر با یک دستگاه خودروی نجات به محل حادثه اعزام شدند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت : امدادگران و نجاتگران در محل حادثه حضور یافته و در این حادثه بنا به شدت تصادف و جراحات وارده ۲نفر در محل حادثه فوت شده که بوسیله ست هیدرولیک نجات اجساد آنها به همراه دیگر عوامل امدادی رهاسازی و تحويل عوامل ذيربط دهند.
باقری ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی, از عموم مردم خواست که به محض مواجهه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.
وی با تشکر از دیگر دستگاه های امدادی و حضور در صحنه حادثه از جمله اورژانس ،آتش نشانی ،پلیس راه ، نیروی انتظامی و شهرداری ، از رانندگان خواست؛ ضمن رعایت قوانین و مقررات در صورت احساس خستگی از ادامه رانندگی خودداری کنند.