فرمانده انتظامی استان یزد ضمن اشاره به اجرای طرح ضربتی "اقتدار " توسط پلیس یزد گفت: در این طرح با کسانی که برای مردم مزاحمت ایجاد می کنند برخورد خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” با اشاره به اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی در استان یزد اظهارکرد: با توجه به درخواست های مردمی مبنی بر حضور مخلان نظم و امنیت عمومی در پارک های استان یزد رسیدگی به مطالبه مردمی در دستور کار جدی پلیس قرارگرفت.

وی ادامه داد: در این خصوص اجرای طرح ضربتی و مقتدرانه پلیس یزد با نام طرح “اقتدار” توسط پلیس یزد با حضور نیروهای یگان ویژه، یگان امداد و پلیس های تخصصی و همچنین همکاری پلیس های افتخاری در سراسر استان یزد آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان یزد تصریح کرد: در این طرح با معتادان متجاهر و ولگرد، خرده فروشان موادمخدر، اراذل و اوباش و کسانی که برای نوامیس مردم ایجاد مزاحمت می کنند و باعث ناامنی برای شهروندان می شوند برخورد خواهد شد.

این مقام مسئول گفت: اجازه نخواهیم داد افرادی امنیت و آرامش مردم را در پارک ها و تفرجگاه ها به خطر بیندازند و پلیس با اقتدار تمام توام با مهربانی این طرح را اجرا خواهدکرد.

سردار بهدانی فرد یادآورشد: از مردم تقاضا داریم در خصوص اجرای این طرح همکاری خوبی با پلیس داشته باشند و هرگونه موضوعی را که در پارک ها یا محلات مشاهده می کنند به ۱۱۰ گزارش دهند تا در اسرع وقت ماموران پلیس در محل حضور پیدا کرده و با مخلان نظم و امنیت مقتدارانه برخوردکنند.