سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد گفت: هرگونه بازگشایی در یا پنجره در فضای بوستان ها ممنوع است و شهرداری با متخلفان برخورد قانونی می کند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، سید ابوالفضل کشفی با اشاره به اینکه هرگونه بازگشایی در یا پنجره در فضای بوستان‌های شهر ممنوع است، اظهار داشت: در صورت عدم رعایت مالکان، شهرداری طبق قانون با متخلفان برخورد می‌کند.

وی با تاکید بر اینکه ورودی‌هایی که از منازل به پارک‌ها و بوستان‌های شهر باز شوند توسط شهرداری مسدود می‌شود، عنوان کرد: شهروندان باید نسبت به رعایت این موضوع توجه لازم را داشته باشند و فضای هیچ ورودی اعم از پنجره یا در را به فضای بوستان‌ها و پارک‌ها باز نکنند.

سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد خاطرنشان کرد: در صورت عدم رعایت این موضوع از سوی مالکانی که خانه آنها در مجاورت بوستان‌ها قرار گرفته، در مرحله اول اخطار صادر می‌شود و پس از آن اقدام قانونی صورت می‌گیرد.

کشفی با بیان اینکه در بوستان هجرت این منطقه برخی مالکان اقدام به بازگشایی ورودی به پارک کرده‌اند، تصریح کرد: در این راستا تخلفاتی که در بوستان هجرت صورت گرفته در حال بررسی است و اخطار اولیه برای مالکان صادر شده است.

وی تصریح کرد: در صورت تخلف مجدد افراد، موضوع از طریق مراجع ذیصلاح مورد بررسی قرار گرفته و برخورد لازم با این تخلف انجام می‌شود.