مدیرعامل سرمایه‌گذاری امید با اشاره به اینکه تلاش‌های صادقانه مجموعه مدیران و کارکنان چادرملو بسیار ارزنده و ستودنی است گفت: با تمام ظرفیت از برنامه‌ها و طرح‌های توسعه این شرکت حمایت می‌کنیم.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، مدیرعامل گروه سرمایه‌گذاری امید پس از بازدید دو روزه از مجتمع‌های معدنی و صنعتی چادرملو و آشنایی با فعالیت‌های گسترده این شرکت و طرح‌های در دست اقدام، در جمع مدیران چادرملو گفت: تلاش‌های صادقانه مجموعه مدیران و کارکنان این شرکت بسیار ارزنده و ستودنی است به‌ویژه اینکه، در شرایط فعلی اقتصادی با رکوردهای پی‌درپی کوشش کرده‌اید بهره‌وری را افزایش دهید، ارزشمند و قابل‌تقدیر است.

صالح آبادی افزود: با تمام ظرفیت خود در کنار شرکت خوش‌نام و بزرگ معدنی و صنعتی چادرملو هستیم و از فعالیت‌ها و اقدامات آن حمایت کامل می‌نماییم.

وی با مهم‌دانستن سرعت‌بخشی به اجرا و اتمام طرح‌های توسعه به‌خصوص در زنجیره تولید و دستیابی به منابع جدید سنگ‌آهن گفت: سرمایه‌گذاری امید به‌عنوان عمده‌ترین سهامدار این شرکت و قطعاً سایر سهامداران تلاش خود را برای تأمین سرمایه لازم به‌منظور پیش برد طرح‌های در دست اقدام مصروف خواهند داشت و در کنار چادرملو هستیم، درعین‌حال لازم است از ظرفیت بانک‌ها و اخذ تسهیلات نیز بهره‌گیری کنید.

مهندس طاهرزاده، مدیرعامل چادرملو نیز در این بازدید و در نشست مشترک، با بیان اهداف و استراتژی شرکت، اساس فعالیت‌های چادرملو را بر پایه دو اصل، تولید پایدار مبتنی بر حفظ زنجیره ارزش و پیاده‌سازی فناوری‌های هوشمند در طرح‌های توسعه صنایع پائین‌دستی، از معدن تا فرآورده‌های فولادی عنوان کرد و گفت: در سال گذشته باوجود همه محدودیت‌ها در تأمین برق و گاز سعی کردیم با اعمال تمهیدات مؤثر، روند رو به رشد خود را تداوم‌بخشیم و علاوه بر صرفه‌جویی در مصرف انرژی میزان تولید خود را در تمام زنجیره افزایش دهیم و رکوردهای جدیدی کسب نماییم که در طول فعالیت این واحدها به‌خصوص در شمش و فولادی و آهن اسفنجی بی‌سابقه بوده است.

وی ضمن تقدیر از حمایت‌های مستمر سهامداران از طرح‌ها و برنامه‌های چادرملو اظهار امیدواری کرد: با تداوم این پشتیبانی‌ها شاهد برداشتن گام‌های وسیع‌تری در تحقق اهداف عالیه شرکت باشیم.