استاندار یزد در پیامی فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر ، دکتر مهران فاطمی؛ استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت. در پیام استاندار یزد آمده است: بی شک یکی از مهم ترین کانون های […]

استاندار یزد در پیامی فرارسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت.
به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر ، دکتر مهران فاطمی؛ استاندار یزد با صدور پیامی فرا رسیدن نهم اردیبهشت ماه؛ روز ملی شوراهای اسلامی را تبریک گفت.

در پیام استاندار یزد آمده است:

بی شک یکی از مهم ترین کانون های تبلور مشارکت عمومی در عرصه مدیریت شهری و روستایی، شوراهای اسلامی است. مردم شریف ایران اسلامی با انتخاب نمایندگان خویش در این شوراها، عملا وکلای خویش را برای کمک به تسریع در روند رشد و پیشرفت جای جای این مرز و بوم مقدس تعیین نموده و تاثیرگذاری و نقش آفرینی خویش را در عرصه های مدیریت شهری و روستائی به احسن وجه، به منصه ظهور می رسانند.
شوراهای اسلامی شهر و روستا، همواره یکی از کلیدی ترین بخش‌ها در کمک به بالندگی و آبادانی هر شهر یا روستا بوده و هر چه اعضای این شوراها با قانونمندی، تخصص، وقت گذاری و سخت‌ کوشی و پرهیز از تعصبات محله ای با دلسوزی به ایفای نقش خطیر خویش بپردازند گامی بلند و پر اثر را در تعالی منطقه خویش برداشته و به وظیفه نمایندگی خویش به درستی عمل نموده اند.
خوشبختانه شوراهای اسلامی شهر و روستا در استان دارالعباده و دارالعلم یزد همواره از شوراهای موفق، متین و مردم مدار بوده و خدمات موثری را در تسهیل روند آبادانی جای جای این سامان باستانی ارائه کرده اند که حقیقتا شایسته قدردانی و تکریم است.
اینجانب با گرامیداشت فرا رسیدن روز ملی شوراهای اسلامی، این مناسبت ارزشمند را به یکایک اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا و شهرداران و دهیاران بر امده از این شوراها، صمیمانه تبریک و تهنیت عرض نموده و رجاء واثق دارم با همدلی و سختکوشی تمامی اعضا شوراهای اسلامی شاهد رشد و تعالی روز افزون یزد، این زیبای آرمیده در آغوش کویر خواهیم بود.
سلامتی و موفقيت همه این عزیزان را در پرتو الطاف بی دریغ الهی در مسیر مقدس خدمتگزاری به مردم شریف و نجیب استان از درگاه حضرت دوست مسئلت می نمایم‌.