با حضور محمدصادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد در دفتر کار محی الدینی شهردار یزد طرح های مشترک مورد بررسی قرار گرفت و برخی طرح ها که به دلایل مختلف متوقف شده بودند تعیین تکلیف شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ در این نشست برخی پروژه ها از جمله طرح های مهمی در دهنو،اکرمیه و اکرم […]

 با حضور محمدصادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد در دفتر کار محی الدینی شهردار یزد طرح های مشترک مورد بررسی قرار گرفت و برخی طرح ها که به دلایل مختلف متوقف شده بودند تعیین تکلیف شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ در این نشست برخی پروژه ها از جمله طرح های مهمی در دهنو،اکرمیه و اکرم آباد مورد بحث و بررسی قرارگرفت و روند اجرایی مورد توافق دو طرف مشخص گردید.همچنین در این نشست بر لزوم سرعت بخشیدن به انجام پروژه ها تاکید شد.

محمد صادق ابوالقاسمی در این نشست از آمادگی این بخشداری در اجرا و هزینه کرد بخشی از طرح های عمرانی مشترک تاکید و اعلام آمادگی نمود.

در این دیدار پس از رایزنی بخشدار مرکزی و با دستور و پیگیری شهردار یزد ،عملیات اجرایی بلوار شهدای دهنو در دستور کار قرار گرفت و طی چند روز آینده عملیات اجرایی آن آغاز خواهد شد.

همچنین طی موافقت شهردار محترم و تفاهم ایجاد شده، مقرر شد طرح مصوب شهرداری در خصوص بلوار ولیعصر اکرم آباد جهت اجرای عملیات عمرانی و زیباسازی به بخشداری مرکزی ابلاغ شده و روند اجرایی آن توسط بخشداری مرکزی یزد آغاز گردد. همچنین درمورد اجرای بلوار دانه سا ،مقرر شد نسبت به آزاد سازی معبر ظرف مدت ۴۸ ساعت توسط شهرداری منطقه دو اقدام گردد تا زمینه جهت اجرای عملیات عمرانی توسط بخشداری مرکزی یزد ایجاد گردد.