فرمانده انتظامی استان از دستگیری پزشک قلابي در شهر یزد و پلمب مطب وی خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” با اعلام اين خبر گفت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان پزشک اقدام به درمان شهروندان کرده است بررسی موضوع در دستور […]

فرمانده انتظامی استان از دستگیری پزشک قلابي در شهر یزد و پلمب مطب وی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” با اعلام اين خبر گفت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی با معرفی خود به عنوان پزشک اقدام به درمان شهروندان کرده است بررسی موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی افزود: تحقیقات پلیس بیانگر این بود که متهم با داشتن مدرک تحصیلی غیرمرتبط و با تاسيس مطب در بلوار “نواب صفوی” شهر یزد و معرفي خود به عنوان پزشک به صورت غیرمجاز اقدام به فعالیت کرده است.

فرمانده انتظامی استان یزد ادامه داد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله با هماهنگی قضائی ماموران پلیس به همراه نماينده دانشگاه علوم پزشکی به محل مورد نظر اعزام و پزشک قلابی را دستگیر و مطب را پلمب کردند.

سردار بهدانی فرد با بیان اینکه متهم پس از تشکیل پرونده براي سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد تصریح کرد: شهروندان براي درمان به مراکز درمانی معتبر مراجعه کرده و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشكوك يا برخورد با افراد سودجو و متقلب، مراتب را از طريق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.