رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از امدادرسانی به پنج مصدوم تصادف دو خودرو سواری پژوپارس و ۴۰۵ در محور انار به مهریز توسط نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: در پی اطلاع از تصادف دو دستگاه خودرو […]

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز از امدادرسانی به پنج مصدوم تصادف دو خودرو سواری پژوپارس و ۴۰۵ در محور انار به مهریز توسط نیروهای امدادی هلال احمر این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: در پی اطلاع از تصادف دو دستگاه خودرو سواری پژو۴۰۵و پژو پارس در کیلومتر ۵۰ محور انار به مهریز نجاتگران پایگاه امداد و نجات جاده ای زین الدین به محل حادثه اعزام و عملیات امداد و نجات را آغاز نمودند.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت : در این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که پس از اقدامات اولیه درمانی یک نفر توسط آمبولانس هلال احمر و ۴ مصدوم دیگر توسط آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال داده شدند.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.