نشستی با حضور مجتبی آغاز مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزدمحمد رضا غفاریان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان یزد و نیز بازرسان ناظر بر توزیع، در محل جهاد کشاورزی شهرستان یزدانجام شد . به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ احمد رضا غفاریان هدف از برگزاری این نشست رامدیریت هوشمند زنجیره توزیع گوشت گرم وارداتی , […]

نشستی با حضور مجتبی آغاز مدیر توسعه بازرگانی سازمان جهاد کشاورزی استان یزدمحمد رضا غفاریان مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان یزد و نیز بازرسان ناظر بر توزیع، در محل جهاد کشاورزی شهرستان یزدانجام شد .

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ احمد رضا غفاریان هدف از برگزاری این نشست رامدیریت هوشمند زنجیره توزیع گوشت گرم وارداتی , تعادل بخشیدن به قیمت و نیز رعایت حقوق مصرف کنندگان دانست .

وی در همین راستا اظهار کرد : پس از تحویل سهمیه ی در نظر گرفته شده برای هر مباشر ,بازرسین ما در محل حاضر میشوند و لاشه های موجود را با فاکتور خرید مطابقت داده و سپس اجازه فروش به مباشر داده می شود.

این مسئول خاطر نشان کرد : با همت مسئولین و بازرسان ، ۱۳ تن گوشت با کیفیت ونیز باقیمت نازل تر (حدود۱۰۰هزار تومان زیر قیمت بازار) به دست مصرف کنندگان رسید.