رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: بر اثر انحراف یک خودرو پژوپارس و برخورد با موانع اطراف جاده در محور تنگ چنار به مهریز، ۱ نفر از سرنشینان فوت و دو نفر مصدوم شدند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: شب گذشته در محور تنگ […]

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: بر اثر انحراف یک خودرو پژوپارس و برخورد با موانع اطراف جاده در محور تنگ چنار به مهریز، ۱ نفر از سرنشینان فوت و دو نفر مصدوم شدند.
به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمیدرضا باقری رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز اظهار داشت: شب گذشته در محور تنگ چنار به مهریز ، روبروی پادگان قدس یک دستگاه سواری پژوپارس از جاده منحرف شده و با موانع اطراف جاده برخورد کرد که ۱ نفر فوتی و دو نفر مصدوم در پی داشت.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز گفت: با اعلام این حادثه و نیاز به رهاسازی مصدومان، تیم امداد و نجات پایگاه امداد و نجات جاده ای تنگ چنار مهریز به محل حادثه اعزام و عملیات رهاسازی را انجام دادند.
باقری با اعلام اینکه تنها فوتی حادثه که یک کودک ۴ ساله که بعلت پرت شدن به بیرون جان خود را از دست داده بود عنوان کرد : دو مصدوم دیگر حادثه که در خودرو گیر افتاده بودند بوسیله ست نجات توسط عوامل امدادی رهاسازی و بوسیله آمبولانس اورژانس به نزدیک ترین مرکز درمانی انتقال یافتند.
وی افزود: در امداد رسانی به این حادثه، یک نجاتگر کادر و ۳ نجاتگر هلال احمر به همراه یک دستگاه خودروی نجات حضور داشتند.
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان مهریز ضمن تاکید بر رعایت جوانب احتیاط در امر رانندگی، از عموم مردم خواست که به محض مواجه شدن با چنین حوادثی نجاتگران هلال احمر را از طریق تماس با شماره ۱۱۲ مطلع سازند.