جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: از ابتدای سال جاری با تلاش پلیس ۴۰ دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه در استان کشف و تحویل مالباختگان شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سرهنگ منوچهر نصیری در تشریح این خبر افزود: از ابتدای سال جاری با تلاش ماموران پلیس شهرستان یزد این تعداد دستگاه انواع وسیله نقلیه […]

جانشین فرمانده انتظامی استان یزد گفت: از ابتدای سال جاری با تلاش پلیس ۴۰ دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه در استان کشف و تحویل مالباختگان شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سرهنگ منوچهر نصیری در تشریح این خبر افزود: از ابتدای سال جاری با تلاش ماموران پلیس شهرستان یزد این تعداد دستگاه انواع وسیله نقلیه مسروقه کشف شد.

وی بیان داشت: از این تعداد وسیله نقلیه مکشوفه ۱۴ دستگاه خودرو و ۲۶ دستگاه موتورسیکلت است که پس از طی مراحل قانونی مالباختگان شناسایی و تحویل آنها شده است .

جانشین فرمانده انتظامی یزد از شهروندان درخواست داشت از پارک کردن خودرو در مکان های تاریک . کوچه های خلوت تا جای ممکن خودداری و حتی الامکان وسیله نقلیه خود را در پارکینگ های موجود در سطح شهر ها پارک کنند و اصول امنیتی ماننده استفاده از قفل فرمان، دزدگیر خودرو و قفل پدال را جهت به حدقل رسیدن امکان شرقت خودرو رعایت کنند.

استان یزد یک میلیون و ۲۵۰ هزار نفر جمعیت دارد.