با تصمیم جلسه مشترک کمیسیون ایمنی و شورای ترافیک استان محدودیت های جدید برای تردد خودروهای سنگین در محور های مواصلاتی استان و همچنین روستاهای ییلاقی به شرح زیر اعلام شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمد جواد ابوالحسینی» معاون اموز عمرانی استانداری یزد در این باره اعلام این محدودیت ها گفت: بر این اساس […]

با تصمیم جلسه مشترک کمیسیون ایمنی و شورای ترافیک استان محدودیت های جدید برای تردد خودروهای سنگین در محور های مواصلاتی استان و همچنین روستاهای ییلاقی به شرح زیر اعلام شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمد جواد ابوالحسینی» معاون اموز عمرانی استانداری یزد در این باره اعلام این محدودیت ها گفت: بر این اساس تردد خودرو های سنگین در محور یزد به طبس تا پایان روز ۱۵ فرودین ماه به استثنا خودروهای سوخت رسان و مواد فاسد شدنی ممنوع اعلام شد.

وی در ادامه افزود: همچنین در این جلسه اتخاذ گردید که از ساعت ۱۲ ظهر روز پنجشنبه ۱۰ فرودین تا پایان روز ۱۳ فرودین ماه تردد کلیه خودروهای سنگین در محور های مواصلاتی استان و تردد موتور سیکلت ها در محور های ییلاقی ممنوع و در صورت مشاهده بدون اغماض اعلام قانون خواهد شد.