محمد صادق ابوالقاسمی خرانق، بخشدار مرکزی یزد در پیامی ضمن تبریک سال جدید بهار را باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی جهان هستی دانست. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، وی در این پیام آورده است: «بهار از باشکوهترین جلوه های رحمانی جهان هستی است که میتوان با تماشای  آن راهی بسوی خدا یافت.فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر […]

محمد صادق ابوالقاسمی خرانق، بخشدار مرکزی یزد در پیامی ضمن تبریک سال جدید بهار را باشکوه‌ترین جلوه‌های رحمانی جهان هستی دانست.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، وی در این پیام آورده است:

«بهار از باشکوهترین جلوه های رحمانی جهان هستی است که میتوان با تماشای  آن راهی بسوی خدا یافت.فصلی نو که طبیعت ردای شکوفه بر تن میکند و انسان ها را به نوع دوستی و همگرایی فرا میخواند.

بهار طبیعت در سال جدید با بهار قرآن در هم آمیخته و شمیم شکوه و زیبایی آن را صدچندان نموده است.

امید است ،در سال ۱۴۰۲ که از سوی رهبر فرزانه انقلاب به سال مهار تورم و رشد تولید نامگذاری شده بتوانیم خدمتگزاران صدیق مردمان شریف بخصوص اهالی بزرگوار بخش مرکزی یزد باشیم.

اینجانب ضمن تجدید ارادت مجدد به ساحت مردمان شریف یزد و روستاهای بخش مرکزی ،یاد خاطره شه.دای  ایران عزیز را گرامی داشته و به پیشگاه ارواح مطهر ایشان درود می‌فرستم و این عید بزرگ باستانی را محضر رهبر حکیم و فرزانه انقلاب،ریاست محترم جمهور و مردم شریف بخش مرکزی یزد تبریک و تهنیت عرض نموده و امیدوارم سال جدید سالی سرشار از سلامتی و سربلندی برای مردم عزیز باشد.»