مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد گفت: در راستای ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی و شهروندان یزد، امکان اطلاع از ظرفیت خالی پارکینگ‌های نوروزی به صورت آنلاین و لحظه‌ای فراهم شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمید دهقان با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی اظهار کرد: شهرستان یزد یکی از مقاصد اصلی کشور […]

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد گفت: در راستای ارائه خدمات مناسب به میهمانان نوروزی و شهروندان یزد، امکان اطلاع از ظرفیت خالی پارکینگ‌های نوروزی به صورت آنلاین و لحظه‌ای فراهم شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ حمید دهقان با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی اظهار کرد: شهرستان یزد یکی از مقاصد اصلی کشور برای سفر در ایام نوروز به حساب می‌آید و همه ساله تعداد زیادی از گردشگران نوروزی به این استان و شهر تاریخی یزد سفر می‌کنند.

وی با اشاره به اینکه با توجه به حجم مسافران نوروزی که یزد را برای سفر خود انتخاب کرده‌اند تأمین پارکینگ مورد نیاز خودروها اهمیت بالایی دارد، تاکید کرد: در این زمینه اقدامات مختلفی از سوی شهرداری یزد و ستاد تسهیلات نوروزی شهرداری انجام گرفت تا مسافران بتوانند خودروهای خود را در محل‌های مناسب پارک کنند.

مدیر مهندسی و ایمنی ترافیک شهرداری یزد، خاطرنشان کرد: یکی از دغدغه‌هایی که همیشه برای پارک وجود داشت مسئله تکمیل ظرفیت آن و پیدا کردن پارکینگ خالی در زمان پیک سفر بود که امسال برای رفع این دغدغه و مشکل برنامه‌ریزی دقیقی صورت گرفته است.

دهقان خاطرنشان کرد: به همین منظور میهمانان نوروزی و شهروندان یزد می‌توانند برای اطلاع از وضعیت پارکینگ‌های محدوده بافت تاریخی و ظرفیت خالی جای پارک، از طریق مراجعه به وب‌سایت maps.yazd.ir و یا نمایشگرهای نصب شده در ورودی پارکینگ‌ها از خالی و یا تکمیل بودن ظرفیت پارکینگ‌ها اطلاع حاصل کنند.
وی تاکید کرد: با این اقدام در صورتی که افراد پیش از مراجعه پارکینگ وضعیت ظرفیت آن را بررسی کنند، در پیدا کردن جای پارک با سهولت بیشتری می‌توانند خودروی خود را پارک کنند و از حضور در بافت تاریخی یزد لذت ببرند.