استاندار یزد گفت: یکی از برنامه های سال آینده، حضور در برخی جلسات شورای شهر به اتفاق جمعی از مدیران استان، به منطور تسریع در روند تصمیم گیری ها و اجرای امور است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ مهران فاطمی در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار یزد، با اشاره به لزوم […]

استاندار یزد گفت: یکی از برنامه های سال آینده، حضور در برخی جلسات شورای شهر به اتفاق جمعی از مدیران استان، به منطور تسریع در روند تصمیم گیری ها و اجرای امور است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ مهران فاطمی در نشست مشترک با اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار یزد، با اشاره به لزوم هم افزایی دستگاه ها در پیشبرد اهداف مدیریت شهری و بازگشایی گره های شهر یزد گفت: یکی از برنامه های سال آینده، حضور در برخی جلسات شورای شهر به اتفاق جمعی از مدیران استان، به منطور تسریع در روند تصمیم گیری ها و اجرای امور است.

استاندار یزد در ادامه، شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر یزد را افرادی دلسوز و پیگیر رفع مشکلات مردم دانست و از اقدامات و فعالیت های آن ها قدردانی کرد.

فاطمی همچنین به جمعه کاری های اعضای شورای اسلامی شهر  یزد اشاره و تصریح کرد: حضور اعضای شورای شهر در مساجد و تکایا و دیدار و گفت و گو با مردم جهت احصای مسائل موجود و نیز بازدید از روند اجرای پروژه ها در روزهای جمعه، رویکردی ارزشمند و راهگشا است.

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر انجام اقدامات ماندگار بزرگ در این دوره فعالیت شهرداری و شورای اسلامی شهر، گفت: یکی از این اقدامات ماندگار می تواند ایجاد فضای تفرجگاهی در شأن و تراز مردم، در شهر یزد باشد‌.

استاندار یزد همچنین به تصویب موضوع راه اندازی موزه فرش در شهر یزد، اشاره کرد و افزود: این مهم نیز یکی از کارهای ماندگار خواهد بود.

فاطمی اضافه کرد: انتظار می رود توجه ویژه ای به پروژه های سرمایه گذاری شهر یزد شده و موارد مربوط به آن ها با جدیت پیگیری شود.

وی در پایان یکی از رویکردهای استان در سال آینده را تامین مالی پروژه ها از طریق بازار سرمایه عنوان کرد و بر اهتمام جدی بر آن تاکید کرد