مدیر کل دامپزشکی استان ضمن بازدید و بازرسی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی استان بیان نمود بخش مهمی از امنیت غذایی شهروندان را تامین می کنیم. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکتر علی فاتحی نیا بیان نمود: طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی از تاریخ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ شروع و تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ بصورت ویژه در […]

مدیر کل دامپزشکی استان ضمن بازدید و بازرسی از واحدهای عرضه فرآورده های خام دامی استان بیان نمود بخش مهمی از امنیت غذایی شهروندان را تامین می کنیم.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکتر علی فاتحی نیا بیان نمود: طرح تشدید نظارت های بهداشتی دامپزشکی از تاریخ۱۴۰۱/۱۲/۱۳ شروع و تا تاریخ ۱۴۰۲/۰۲/۰۵ بصورت ویژه در دستور کار اداره نظارت بر بهداشت فراورده های خام دامی استان است.
وی با حضور شبانه  در سطح حوزه نظارتی استان از واحدهای عرضه فراورده های خام دامی استان به همراهی رئیس اداره نظارت بازدید و بازرسی بعمل آورد.

در این بازدید مدیر کل دامپزشکی علاوه بر تذکرات لازم به واحد های توزیع و عرضه فرآورده های خام دامی با توجه به در پیش بودن عید نوروز و ماه مبارک رمضان خواست تا با توجه به اینکه سلامت عموم مردم در دست آنهاست نسبت به عرضه فرآورده های خام دامی بصورت کاملا بهداشتی توجه ویژه داشته باشند.

وی در پایان بیان نمود: شهروندان گرامی میتوانند در صورت پیشنهاد، انتقاد و شکایات  با سامانه ارتباط مردمی ۱۵۱۲ تماس حاصل نمایند.