جشنواره عیدانه رسانه همزمان با عید نوروز در استان یزد برگزار می شود. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمد حسین ترکی مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: همزمان با ایام نوروز ویژه برنامه عیدانه رسانه برگزار می شود. وی افزود: این جشنواره با هدف استفاده از ظرفیت رسانه ها برای […]

جشنواره عیدانه رسانه همزمان با عید نوروز در استان یزد برگزار می شود.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، محمد حسین ترکی مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: همزمان با ایام نوروز ویژه برنامه عیدانه رسانه برگزار می شود.

وی افزود: این جشنواره با هدف استفاده از ظرفیت رسانه ها برای معرفی فعالیت های سازمان به مردم و همچنین اطلاع رسانی آنها در ایام عید نوروز است تا به خوبی مردم کشور و استان بتوانند از این برنامه ها استفاده کنند.

ترکی گفت: این جشنواره در قالب های خبر، گزارش، مصاحبه، اخبار پوششی، گزارش تصویری است که اصحاب رسانه می‌توانند با تولید محتوا در این بخش ها در این جشنواره شرکت کنند.

وی ادامه داد: با توجه به ایام ماه مبارک رمضان  و همزمانی با ایام نوروز به صورت ویژه نیز به موضوع فرهنگ مردم یزد و ویژه برنامه های این ماه پرداخته می شود و تولیدات رسانه ای در این بخش نیز حمایت می شوند.

مدیر روابط عمومی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری یزد گفت: ما در استان در این ایام بیش از ۴۰ ویژه برنامه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان داریم که هر کدام از آنها میتواند فرهنگ مردم استان را به جامعه معرفی کند و امیدواریم با همکاری رسانه ها بتوانیم در این مسیر گام های اساسی برداریم و از این تولیدات حمایت کنیم.