دکتر فاطمی با اشاره به جایگاه ویژه آموزش و پرورش در شهرستان ابرکوه؛ از گذشته تاکنون، گفت: ابرکوه شهرستانی با منابع انسانی توانمند و چهره های موفق و نقش آفرین در سطوح ملی و بین المللی است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکتر یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش در جریان سفر به استان یزد […]

دکتر فاطمی با اشاره به جایگاه ویژه آموزش و پرورش در شهرستان ابرکوه؛ از گذشته تاکنون، گفت: ابرکوه شهرستانی با منابع انسانی توانمند و چهره های موفق و نقش آفرین در سطوح ملی و بین المللی است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ دکتر یوسف نوری؛ وزیر آموزش و پرورش در جریان سفر به استان یزد در روز جمعه؛ ۱۹ اسفندماه، به اتفاق دکتر فاطمی استاندار یزد در شهرستان ابرکوه حضور یافت و به بررسی وضعیت مدارس این شهرستان پرداخت.

بلافاصله پس از بازدید میدانی وزیر آموزش و پرورش و استاندار یزد از تعدادی از مدارس این شهرستان، نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه به منظور اتخاذ تصمیمات لازم جهت تکمیل زیرساخت های آموزشی این شهرستان برگزار شد.

استاندار یزد در نشست شورای آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه، با قدردانی از وزیر آموزش و پرورش به جهت اختصاص روز جمعه خود برای بررسی مسائل استان یزد گفت: شاید برای اولین بار است که وزیر آموزش و پرورش در شهرستان ابرکوه حضور می یابد؛ لذا این حضور ارزشمند و مغتنم است.

وی در ادامه با اشاره به جایگاه ویژه آموزش و پرورش در شهرستان ابرکوه؛ از گذشته تاکنون، اظهار داشت: منابع انسانی این شهرستان در سطح استان و کشور از جایگاه بسیار بالایی برخودار است.

دکتر فاطمی با بیان اینکه چهره های موفقی از شهرستان ابرکوه در سطوح ملی و بین المللی ایفای نقش می پردازند، خاطرنشان کرد: پرورش منابع انسانی توانمند و به نام در شهرستان ابرکوه، به برکت آموزش و پرورشِ زنده و فرهنگیان شهرستان است.

وی در بخش دیگری از سخنانش، از شهرستان ابرکوه به عنوان یکی از شهرستان های کمتر برخودار استان یاد کرد و افزود: با وجود انجام فعالیت های خیری در راستای تکمیل طرح های آموزشی، اما همچنان نیازمند انجام اقدامات ویژه ای در این حوزه هستیم.

استاندار یزد ادامه داد: علی رغم همه محدودیت های موجود در شهرستان، اما شوق، انگیزه و ایمان و باور فرهنگیان و دانش آموزان، زمینه ساز موفقیت های بزرگی شده است.

دکتر فاطمی در پایان، به ارائه پیشنهاداتی جهت تصویب به عنوان مصوبات این نشست، در راستای توسعه و تکمیل زیرساخت های آموزش و پرورش شهرستان ابرکوه پرداخت.