فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس، اخاذ مامورنما و عامل تهدید و مزاحمت در بلوار “پاسداران” یزد را دستگیر کردند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” درباره این خبر اظهار داشت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در بلوار پاسداران یزد جلو برخی خودروها را گرفته و با […]

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: ماموران پلیس، اخاذ مامورنما و عامل تهدید و مزاحمت در بلوار “پاسداران” یزد را دستگیر کردند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” درباره این خبر اظهار داشت: با توجه به دریافت خبری مبنی بر اینکه فردی در بلوار پاسداران یزد جلو برخی خودروها را گرفته و با معرفی خود به عنوان مامور، اقدام به اخاذی و ایجاد مزاحمت می کند بررسی موضوع در دستور کار ماموران اداره عملیات پلیس اطلاعات و امنیت عمومی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران با بررسی و تحقیقات صورت گرفته مخفیگاه این متهم را شناسایی و ضمن هماهنگی قضائی، او را در عملیاتی ضربتی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد گفت: متهم که از اراذل و اوباش نوظهور است پس از تشکیل پرونده به جرم اخاذی، تهدید، ایجاد ناامنی، اغفال و معرفی خود به عنوان مامور به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی استان یزد با بیان اینکه شهروندان هرگونه موارد مشکوک را از طریق تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند، خاطرنشان کرد: سرعت عمل پلیس در دستگیری این متهم، رضایت مندی بیش از پیش مردم و اهالی محل از عملکرد پلیس یزد را به همراه داشت.