نشست توجیهی و هماهنگی بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و زارچ با مسئول قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر یزد برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر،  نشست توجیهی و هماهنگی بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و زارچ با مسؤول قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر یزد برگزار شد. در این نشست که […]

نشست توجیهی و هماهنگی بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و زارچ با مسئول قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر یزد برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر،  نشست توجیهی و هماهنگی بخشداران و دهیاران بخش مرکزی و زارچ با مسؤول قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر یزد برگزار شد.

در این نشست که در دفتر نماینده مردم یزد و اشکذر در مجلس شورای اسلامی برگزار شد ابتدا سلمانی مسئول قرارگاه سازندگی و اقتصاد مقاومتی سپاه الغدیر به بیان ظرفیت ها و توانمندی های این قرارگاه در سازندگی و بحث های معیشتی و موضوع اشتغال بالاخص در مناطق روستایی پرداخت.

در ادامه این نشست محمد صادق ابوالقاسمی بخشدار بخش مرکزی یزد و زیبائیان بخشدار زارچ به بیان مسائل و ظرفیت های همکاری در روستاهای این دوبخش با قرارگاه پرداختند و ابراز امیدواری نمودند این همکاری زمینه شکوفایی استعداد های روستاها در حوزه اقتصاد مقاومتی و اشتغال را فراهم نماید.همچنین دهیاران این دوبخش به بیان نظرات خود پرداختند و قرار بر این شد که جلسات بصورت اختصاصی جهت اشراف بیشتر در هر روستا برگزار شود.

شایان ذکر است این نشست با پیگیری جوکار نماینده مجلس و پس از هماهنگی های انجام شده توسط ایشان با بخشداران بخش مرکزی و زارچ برگزار شد.