فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی در ۷۲ ساعت گذشته بیش از ۲ تن انواع موادمخدر را کشف کرده اند. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” اظهارکرد: مبارزه با موادمخدر از اولویت های اصلی فراجا بوده و انتظامی استان یزد نیز در این خصوص طرح ها و برنامه های […]

فرمانده انتظامی استان گفت: ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی در ۷۲ ساعت گذشته بیش از ۲ تن انواع موادمخدر را کشف کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ سردار “عباسعلی بهدانی فرد” اظهارکرد: مبارزه با موادمخدر از اولویت های اصلی فراجا بوده و انتظامی استان یزد نیز در این خصوص طرح ها و برنامه های خوبی را اجرا کرده است.

وی ضمن اشاره به اقدامات ۷۲ ساعت گذشته ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی استان یزد ادامه داد: ماموران با کار اطلاعاتی ۴ باند وارد کننده موادافیونی را شناسایی و ۸ دستگاه خودرو حامل موادمخدر را متوقف کردند.

فرمانده انتظامی استان یزد افزود: در بازرسی های انجام شده ۲ تن و ۱۲۵ کیلوگرم انواع موادمخدر از نوع تریاک و حشیش کشف و ۱۰ قاچاقچی دستگیر و به مراجع قضائی معرفی شدند.

سردار بهدانی فرد ضمن اشاره به اقدامات خوب ایستگاه بازرسی شهید مدنی یزد در مقابله با سوداگران مرگ، تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی و عملکرد بسیار خوب ماموران ایستگاه بازرسی شهید مدنی از ابتدای سال تاکنون بالغ بر ۱۰ تن انواع موادمخدر توسط ماموران این ایستگاه کشف شده است.

سردار بهدانی فرد یادآور شد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان یزد نیز از ابتدای سال تاکنون ۵۵ باند بزرگ واردکننده موادافیونی را منهمدم و بیش از ۲۷ تن انواع موادافیونی را کشف کرده اند.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: رویکرد پلیس، برخورد جدی با قاچاقچیان افیونی در کویر و محورهای مواصلاتی بوده و استان یزد جزو استان های پیشرو در مقابله با موادمخدر بوده است.