اولین نمایشگاه «دستاوردهای علمی وفناوری شهرستان تفت» با عنوان «ثریای شیرکوه» روز شنبه ۱۳اسفندماه در محل دانشگاه آزاد، شهر تفت افتتاح شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ در آئین افتتاح این نمایشگاه که صبح امروز صورت گرفت، محمدعلی شاه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، حجت الاسلام علی محمد گلوردی امام جمعه تفت، […]

اولین نمایشگاه «دستاوردهای علمی وفناوری شهرستان تفت» با عنوان «ثریای شیرکوه» روز شنبه ۱۳اسفندماه در محل دانشگاه آزاد، شهر تفت افتتاح شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ در آئین افتتاح این نمایشگاه که صبح امروز صورت گرفت، محمدعلی شاه حسینی معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری یزد، حجت الاسلام علی محمد گلوردی امام جمعه تفت، محمد دهشیری فرماندار، محمد جعفری مدیر جهادکشاورزی شهرستان تفت و جمعی از مسئولین این شهرستان حضور داشتند.

در این نمایشگاه بیش از ۲۰غرفه شامل شرکتهای دانش بنیان ، صنایع ، مراکز تحقیقاتی و علمی و فعالان حوزه کشاورزی شهرستان تا ۱۵ اسفند ماه به معرفی محصولات و ساخته های خود می پردازند.

شایان ذکراست ، اولین نمایشگاه دستاوردهای علمی و فناوری شهرستان تفت با شعار «فناوری، دانش بنیان، خودباوری» و در راستای تحقق شعار سال برگزار شده است و علاقه مندان می توانند از ساعت ۱۰ الی ۱۸ با حضور در دانشگاه آزاد واحد تفت به بازدید این نمایشگاه بپردازند.