به مناسبت اعیاد شعبانیه ، روز جانباز و پاسدار، گردهمایی جانبازان،آزادگان و تعدادی از پاسداران بخش مرکزی برای اولین بار و با حضور بیش از ۲۵۰ تن از یادگاران دفاع مقدس در مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، این گردهمایی که با دعوت محمد صادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد […]

به مناسبت اعیاد شعبانیه ، روز جانباز و پاسدار، گردهمایی جانبازان،آزادگان و تعدادی از پاسداران بخش مرکزی برای اولین بار و با حضور بیش از ۲۵۰ تن از یادگاران دفاع مقدس در مجموعه پردیس دانشگاه علوم پزشکی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر، این گردهمایی که با دعوت محمد صادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد و مشارکت حوزه مقاومت بسیج امام خامنه ای و مساعدت و همکاری دهیاری و شورای اسلامی روستای احمد آباد مشیر این بخش برگزار شد، با سخنرانی و حضور سید محمد کاظم مدرسی امام جمعه این بخش و حجت الاسلام زارع مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران و مسوولان استانی همراه بود.

اجرای سرود توسط گروه میثاق بخش مرکزی،تئاتر،سخنرانی و خاطره گویی تنی چند از آزادگان و جانبازان از دیگر برنامه های این رویداد بود.

محمد صادق ابوالقاسمی بخشدار مرکزی یزد در حاشیه این دیدار صمیمی گفت: جانبازان و آزادگان با تأسی از حضرت ابوالفضل و امام حسین (ع) حق بزرگی بر ما دارند و اینچنین برنامه های فرهنگی میتواند ضمن تجدید خاطرات این عزیزان امکان بهره مندی از تجارب و توصیه های این عزیزان را برایمان فراهم سازد.