رئیس شورای اسلامی شهر یزد در یکصد و بیستمین جلسه علنی شورا گفت: در آستانه سال نو، حدود ۴۰ برنامه مفرح، فرهنگی و مذهبی با درنظر گرفتن عید نوروز و ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده است. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ عزیزالله سیفی بیان کرد: در آستانه عید نوروز همه ساله شهرداری یزد برنامه […]

رئیس شورای اسلامی شهر یزد در یکصد و بیستمین جلسه علنی شورا گفت: در آستانه سال نو، حدود ۴۰ برنامه مفرح، فرهنگی و مذهبی با درنظر گرفتن عید نوروز و ماه مبارک رمضان برنامه ریزی شده است.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ عزیزالله سیفی بیان کرد: در آستانه عید نوروز همه ساله شهرداری یزد برنامه های مفرح و فرهنگی مناسبی را در سطح شهر اجرا می کند امسال نیز که هم زمان دو بهار قرآن و عید باستانی نوروز در پیش رو هست باید برنامه ها به گونه ای باشد که نشانه هایی از هردو بهار در برنامه ها دیده شود.

به گفته وی، آذین بندی میادین و بلوار های سطح شهر، رنگ آمیزی جداول، روشنایی معابر و بوستان ها، آماده‌سازی تعدادی از پارک ها برای اسکان میهمانان نوروزی، کاشت گل های بهاری نیز بخشی از برنامه های شهرداری برای زیباسازی شهر است.

نیکونژاد نیز در این جلسه علنی درخصوص افزایش بی رویه تعرفه در برخی دستگاه ها و مراکز گفت: علی الرغم اینکه شورای شهر حداکثر افزایش عوارض و تعرفه هارا برای شهرداری تا ۲۰ درصد اعلام کرده است تا شرایط اقتصادی شهروندان در نظر گرفته شود اما شاهد هستیم برخی دستگاه ها و مراکز در قبال خدمات دهی به شهروندان باتوجه به وضعیت تورم، تعرفه ها را بیش از قدرت اقتصادی مردم افزایش داده اند.

این عضو شورا تأکید کرد: در نتیجه ضرورت دارد شورای شهر علاوه بر نظار ت تغییرات تعرفه و عوارض شهرداری، در خصوص تعرفه های سایر دستگاه ها و مراکز نیز نظارت کافی را داشته باشد تا مردم در این شرایط اقتصادی با تعرفه های غیر معقولی روبرو نشوند.