مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام نوروز ۱۴۰۲ در استان یزد خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمدکاظم صادقیان» در این باره افزود: با عنایت به ایام پایان سال و فرا رسیدن زمان اجرای طرح‌های نظارتی نوروز و ماه […]

مدیر کل صنعت، معدن و تجارت استان یزد از آغاز طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام نوروز ۱۴۰۲ در استان یزد خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمدکاظم صادقیان» در این باره افزود: با عنایت به ایام پایان سال و فرا رسیدن زمان اجرای طرح‌های نظارتی نوروز و ماه مبارک رمضان در سطح کشور، این سازمان نیز همزمان با سراسر کشور فعالیت‌های نظارت و بازرسی بر بازار کالا و خدمات به ویژه اقلام پرمصرف و اولویت‌دار را به منظور ایجاد آرامش در فضای روانی جامعه و جلوگیری از هرگونه کمبود و افزایش غیرمنطقی قیمت کالا و خدمات تشدید می‌کند.

وی تصریح کرد: این اقدام در قالب «طرح ویژه بازرسی و نظارت بر بازار کالا و خدمات ایام نوروز» از ابتدای اسفند ماه جاری لغایت پانزدهم فروردین ماه ۱۴۰۲ انجام می‌شود.

صادقیان عنوان کرد: هماهنگی و هم‌افزایی با دستگاه‌های ذیربط، برنامه‌ریزی و اتخاذ تدبیر و تمهید برای نظارت و پایش مؤثر و بهنگام بر فرآیند تأمین و توزیع کالا در راستای صیانت از حقوق مصرف کنندگان، تسریع در رسیدگی به گزارش ها و شکایات مردمی واصله از طریق سامانه تلفنی ۱۲۴ و برخورد با تخلفات احتمالی علی‌الخصوص در حوزه انبارها، مراکز نگهداری کالا، بنکداران، عمده فروشی و خرده فروشی در دستور کار این اداره کل قرار گرفته و مورد تأکید و مطالبه جدی است.