ورزشکاران استان یزد برای شرکت در مسابقات ملی قهرمانی فوتبال نابینایان که از فردا، دوم اسفندماه آغاز می‌شود، به مازندران اعزام شدند. سید روح الله میرجلیلی، خبرنگار یزدتیتر: حسین دشتی، رئیس هیئت فوتبال نابینایان و کم‌بینایان استان یزد در حاشیه اعزام ورزشکاران یزدی به مسابقات قهرمانی فوتبال نابینایان کشور اظهار داشت: این مسابقات با حضور […]

ورزشکاران استان یزد برای شرکت در مسابقات ملی قهرمانی فوتبال نابینایان که از فردا، دوم اسفندماه آغاز می‌شود، به مازندران اعزام شدند.

سید روح الله میرجلیلی، خبرنگار یزدتیتر: حسین دشتی، رئیس هیئت فوتبال نابینایان و کم‌بینایان استان یزد در حاشیه اعزام ورزشکاران یزدی به مسابقات قهرمانی فوتبال نابینایان کشور اظهار داشت: این مسابقات با حضور استان‌های فارس، کرمان، یزد، تهران، گیلان، چهارمحال و بختیاری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری این مسابقات در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان گفت: مسابقات در استان مازندران در شهر ساری منطقه خزرآباد اردوگاه شهید بهشتی بهزیستی از تاریخ ۲ الی ۵ اسفندماه جاری برگزار می شود.

رئیس هیئت فوتبال نابینایان و کم‌بینایان استان یزد اظهار داشت: تیم استان یزد برای اولین بار در این مسابقات شرکت می کند و باشگاه های نوین فولاد یزد و یادآوران شاهدیه و اسپادو، آقای مهریزی زاده حامیان این اعزام بوده‌اند.

گفتنی است؛ پورسلمان، مدیرکل ورزش و جوانان استان یزد با حضور در راه آهن یزد، این ورزشکاران را بدرقه کرد که در این مراسم قول اختصاص سانس چمن مصنوعی و دیواره مخصوص نابینایان را داد.