نخستین شرکت اختصاصی هواپیمایی یزد با عنوان “یزد ایر” جمعه شب در آیینی به صورت رسمی راه اندازی و اولین هواپیمای آن از مبدا تهران در فرودگاه شهید صدوقی این شهر به زمین نشست. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛نخستین پرواز این شرکت در ساعت ۱۸.۳۰ جمعه شب از مبدا تهران به مقصد یزد انجام شد […]

نخستین شرکت اختصاصی هواپیمایی یزد با عنوان “یزد ایر” جمعه شب در آیینی به صورت رسمی راه اندازی و اولین هواپیمای آن از مبدا تهران در فرودگاه شهید صدوقی این شهر به زمین نشست.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛نخستین پرواز این شرکت در ساعت ۱۸.۳۰ جمعه شب از مبدا تهران به مقصد یزد انجام شد و دقایقی پیش در فرودگاه یزد به زمین نشست تا این شرکت رسما کار خود را آغاز کند.

برخی مقاصد بین‌المللی برای این شرکت مانند نجف اشرف، استانبول، دبی و بمبئی است و در آینده علاوه بر این پروازها و نیز مقاصد داخلی، مقاصد دیگر بین المللی توسط این شرکت صورت می گیرد.

شرکت هواپیمایی یزد در ۲ ماه آینده با همکاری هواپیمایی ماهان فعالیت می کند و بعد از جذب ۷۰ نفر نیروی انسانی مورد نیاز، فعالیت خود را به صورت مستقل دنبال می کند.

حجم سرمایه گذاری برای راه‌اندازی این شرکت نزدیک به هزار میلیارد تومان اعلام شد.

روزانه بطور میانگین ۱۰ پرواز در فرودگاه یزد انجام می شود که پرواز به مقاصد تهران، مشهد، اهواز و بندرعباس به صورت عادی و پروازهای دیگری مثل عتبات عالیات، تبریز، کیش، قشم، شیراز و زاهدان به صورت موردی است.