استاندار یزد از تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مالیاتی صنایع به دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در این استان خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ “مهران فاطمی” در نشست شورای فنی استان افزود: یکی از مهمترین اتفاقات سفر اخیر رییس جمهور در حوزه دانش بنیان این بود که مقرر شد یزد به عنوان […]

استاندار یزد از تخصیص ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مالیاتی صنایع به دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان در این استان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ “مهران فاطمی” در نشست شورای فنی استان افزود: یکی از مهمترین اتفاقات سفر اخیر رییس جمهور در حوزه دانش بنیان این بود که مقرر شد یزد به عنوان استان هدف اجرای قانون جهش تولید و دانش بنیان در کشور معرفی شود.

وی اظهار داشت: در این راستا مصوب شد ۵۰۰ میلیارد تومان از اعتبار مالیاتی در قبال طرح‌های نوآورانه و فن آورانه مورد نیاز استان، از طرف صنایع در اختیار دانشگاه‌ها و شرکت‌های دانش بنیان قرار گیرد.

استاندار ادامه داد: یکی از دستاوردهای این مساله، تغییر در ریل اقتصادی استان به سمت اقتصاد دانش بنیان است؛ شرکت‌های دانش بنیان باید برای جذب این اعتبار ورود کنند.

فاطمی با اشاره به برگزاری ۲۷ جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان از ابتدای سال تاکنون تصریح کرد: علم و فناوری از موضوع‌های مهم استان بوده و باید تلاش کنیم یزد به عنوان یکی از استان های پیشتاز در حوزه علم و فناوری در سطح ملی و حتی منطقه بدرخشد.