سرپرست معاونت امور زیر بنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از تعویض آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی تا کنار گذر با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال خبر داد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ محمد رسول طهماسبی با اشاره به مستهلک شدن زیرسازی آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی، گفت: تعویض کامل آسفالت بلوار […]

سرپرست معاونت امور زیر بنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد از تعویض آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی تا کنار گذر با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ محمد رسول طهماسبی با اشاره به مستهلک شدن زیرسازی آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی، گفت: تعویض کامل آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی به متراژ ۳۹ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیارد ریال در دو فاز انجام خواهد شد.

سرپرست معاونت امور زیربنایی و حمل و نقل شهری شهرداری یزد اظهار کرد: عملیات اجرایی بهسازی آسفالت این بلوار در فاز اول شامل تراش آسفالت فرسوده، خاکبرداری، اصلاح شیب، اجرای یک لایه اساس و آسفالت می باشد که در متراژ ۱۱ هزار متر مربع با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد ریال انجام خواهد.

وی در ادامه افزود: فاز دوم تعویض آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی به متراژ ۲۸ هزار متر مربع و اعتبار ۵۰ میلیارد ریال می باشد که در این فاز اصلاح هندسی مسیرهای ورودی و خروجی میدان جهاد نیز صورت می گیرد .

طهماسبی در ادامه بیان داشت: تعویض آسفالت بلوار شهید دهقان منشادی تا کنار گذر، توسط سازمان همیاری و شهرداری های استان و تحت نظارت سازمان عمران و بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری یزد در حال اجرا می باشد.