سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد اعلام کرد: مقبره پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران استاد مهدی آذر یزدی در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری می رسد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «سید ابولفضل کشفی» از بهره برداری و افتتاح چند طرح عمرانی منطقه چهار شهرداری یزد همزمان با ایام الله دهه فجر خبر […]

سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد اعلام کرد: مقبره پدر ادبیات کودک و نوجوان ایران استاد مهدی آذر یزدی در ایام مبارک دهه فجر به بهره برداری می رسد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «سید ابولفضل کشفی» از بهره برداری و افتتاح چند طرح عمرانی منطقه چهار شهرداری یزد همزمان با ایام الله دهه فجر خبر داد و گفت: یکی از این طرح‌ها مقبره استاد مهدی آذر یزدی، پدر ادبیات کودک و نوجوان است.

وی با اشاره به این که استاد آذر یزدی از مفاخر بزرگ ایران زمین است، افزود: مقبره استاد مهدی آذریزدی در مساحتی حدود ۸۰ مترمربع و ارتفاع شش متر و ۱۱۰ متر دیوار چینی از سوی اداره عمران منطقه چهار در مراحل پایانی اجرا قرار دارد.

کشفی ابراز کرد: برای ساماندهی و ساخت مقبره استاد مهدی آذر یزدی اعتباری بالغ بر هشت میلیارد ریال در نظر گرفته شده است.

سرپرست منطقه چهار شهرداری یزد همچنین گفت: بوستان الزهرا واقع در خیابان گلستان شرقی از دیگر طرح‌هایی است که در ایام دهه فجر به بهره برداری می رسد.

وی افزود: این بوستان به متراژ سه هزار و ۸۰۰ متر مربع مراحل پایانی عملیات عمرانی را طی می‌کند و هزینه اجرای آن مبلغی بیش از ۲۰ میلیارد ریال است.

کشفی همچنین گفت: تا پایان سال چندین طرح دیگر از جمله پیاده‌روسازی خیابان پارساییان، بوستان کمیل، سایبان چادری بوستان بانوان، پروژه هدایت آب های سطحی بلوار جانباز، بوستان کوچه ۱۹ شهید عابدی به بهره برداری می رسد و در اختیار شهروندان منطقه قرار می‌گیرد.