فرماندار مهریز اعلام کرد: در چهل و چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ برنامه در شهرستان مهریز اجرایی می‌شود. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمد دهقان بنادکی» در نشست برنامه‌ریزی دهه فجر در این شهرستان با بیان این که در دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد باشد، اظهار کرد: برنامه‌های متنوع […]

فرماندار مهریز اعلام کرد: در چهل و چهارمین دهه فجر انقلاب اسلامی بیش از ۲۰۰ برنامه در شهرستان مهریز اجرایی می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ «محمد دهقان بنادکی» در نشست برنامه‌ریزی دهه فجر در این شهرستان با بیان این که در دهه فجر موضوع جهاد تبیین باید مهمترین راهبرد باشد، اظهار کرد: برنامه‌های متنوع و مختلفی در دهه فجر امسال در مهریز پیش بینی شده و مردمی بودن برنامه‌ها از مهمترین ویژگی آن است.

وی افزود: مسئولان دستگاه‌های اجرایی وظیفه تسهیل‌گری، پشتیبانی و حمایت از مردم را دارند و دهه فجر امسال نیز باید تجلی‌گاه و نمونه بارزی از خدمت رسانی به مردم در شهرستان باشد.

فرماندار ادامه داد: رویکرد اساسی در دهه فجر انقلاب اسلامی که با اعیاد رجبیه همزمان شده، آن است که با اجرا و تبیین خدمات ارائه شده به مردم، فضایی فرح بخش و با نشاط ایجاد شود.

دهقان بنادکی یادآور شد: دهه فجر و ۲۲ بهمن، گسترده‌ترین نمایش وحدت و اقتدار انقلاب اسلامی است که باید به خوبی برای نسل جوان تبیین شود.

فرماندار مهریز در ادامه بیان داشت: علاوه بر برنامه‌های مختلف فرهنگی و ورزشی، پاسخگویی به شبهات با حضور سخنرانان کشوری و تبیین دستاوردهای انقلاب و روایتگری انقلاب توسط پیشکسوتان در محلات مختلف و اعزام تیم پزشکان به مناطق محروم از شاخص‌ترین برنامه‌های این دهه است.