با توجه به نیاز مشترکان به تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت، مخابرات منطقه یزد بیش از ۴ هزار تلفن ثابت و ۲۵۰۰پورت اینترنت پرسرعت را نصب و راه اندازی کرد. به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ زارع مدیر مخابرات یزد با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون با اجرای پروژه سیستم […]

با توجه به نیاز مشترکان به تلفن ثابت و اینترنت پر سرعت، مخابرات منطقه یزد بیش از ۴ هزار تلفن ثابت و ۲۵۰۰پورت اینترنت پرسرعت را نصب و راه اندازی کرد.

به گزارش پایگاه خبری یزدتیتر؛ زارع مدیر مخابرات یزد با اعلام این خبر افزود: از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا کنون با اجرای پروژه سیستم های کافو نوری در استان، در بعضی از مناطق سیستم های جدید نصب و راه اندازی و در برخی نقاط دیگر با جایگزینی سیستم های کافو نوری سرویس های موجود از نظر کیفیت ارتقا داده شد.

وی تصریح کرد: این سرویس ها با توجه به نیاز مشتریان در ۳۲ نقطه ی استان یزد توسعه و ارتقا پیدا کرد و با اجرای این پروژه مشترکان از خدمات تلفن ثابت و اینترنت خانگی مطلوب و با سرعت های بالا بهره مند شدند.

زارع اظهار داشت: مخابرات منطقه یزد در همه حال با پایداری و توسعه ارتباطات، تمام سعی و تلاش خود را بر حمایت، پشتیبانی و ارائه خدمات نوین مخابراتی به شهروندان در سطح استان متمرکز کرده است.

گفتنی است در حال حاضر در استان یزد بیش از ۱۶۴هزار مشترک اینترنت پرسرعت ADSL با ضریب نفوذ ۳۵ درصد برحسب خانوار و بیش از ۵۷۰ هزار مشترک تلفن ثابت با ضریب نفوذ ۴۴/۹ مشغول به کار می باشد.